Sosyal medya

SOSYAL MEDYA

Analiz, izleme, takip ve raporlama yöntemiyle Facebook, instagram,  işinizi büyütmeye yardımcı Google My Business,  gibi sosyal kanallarda sosyal kampanyalarınız belirlenerek interaktif bir şekilde yönetilecektir. Günlük, haftalık ve aylık kurgular ile Firmanız için pazar payını büyüteceği ve stratejisini dijital kanallarda güçlendireceği bir dönem olmasını hedeflemekteyiz. Kullanıcı ile konuşan ve karar almasını etkileyen süreç içerisinde doğru hedefleme yapılabilecek bir mecra olacaktır.

İNSTAGRAM

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi Paketleri İçinden Size En Uygun Olanı Seçerek İşletmenizi Büyütün

Paketleri incele

FACEBOOK

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi Paketleri İçinden Size En Uygun Olanı Seçerek İşletmenizi Büyütün

Paketleri incele

İNSTAGRAM / FACEBOOK / TWİTTER

Gönderi Planlama

İşinize özel içeriklerle oluşturduğumuz tasarımları aylık olarak planlıyoruz.

Reklam Yönetimi

Sosyal medyadaki reklamlarınızı en iyi etkileşimi alacak şekilde iyileştiriyoruz.

İçerik tasarımı

Sosyal medyadaki gönderilerinizi ve kampanyalarınızın içeriklerini oluşturuyoruz.

Raporlama

Sosyal medya hesaplarınızdaki gelişmeleri haftalık ve aylık olarak size raporluyoruz.

SOSYAL MEDYA'NIN GÜNÜMÜZDEKİ YERİ

Gündelik Hayatımızda Sosyal Medya’yı Son Derece Hızlı Kullanıyoruz. Neredeyse Günümüz Sosyal Mecralarda Geçiyor. Kimi Zaman Reklamlar İlgimizi Çekiyor, Kimi Zaman Fotoğraf Paylaşmayı Seviyoruz, Aslında Bakarsanız Sosyal Medyalar Gündelik Hayatımızda Herşeyden Çok Yer Kaplamakta Çoğu Zaman Alışverişimizi Bile Sosyal Medyada Yapıyoruz.

Bu Gündelik Sosyal Medya Kullanımı Haricinde “Sosyal Medya Yönetimi’de Mevcut Son Yıllarda Revaçta Olan Sosyal Medya Yönetimi Hizmetine Dahil Olan Birçok Şey Mevcuttur. Bu Hizmet; Sosyal Medya Sayfa Ve Hesaplarının Nasıl Kullanılması Gerektiğini, Bu Süreçte Hangi Yolların İzleneceğini, Acil Durumlarda Hangi Yöntemlerin Kullanılacağını, Marka Yönetiminin Nasıl Yapılması Gerektiğini Ve Tüm Bunların Koordineli Bir Şekilde Yönetilmesini Kapsar

İÇERİK YÖNRTİMİ

Arama Motorlarında En Üst Sıralara Çıkabilmek Ancak Kaliteli Sosyal Medya Yönetimi İle Mümkündür. Bunun İçin Beraber Çalışacağınız Firmanın Özgün Ve Kaliteli İçerikler Oluşturması  Gerekmektedir. Çünkü İçerik Yönetimi, Aslında Bir Bakıma Sosyal Medya Yönetiminin Temel Unsurlarından Biridir. Çünkü Oluşturulan Her İçerik, Müşteriye Yansıtılacak Ve Müşteriye Yansıtılan Her İçerik De Size Olumlu Bir Dönüt Sağlayacaktır. İçerik Yönetimi Konusunda Başarılı Bir Firma İle Çalıştığınızda Hedef Kitlenin İlgisini Ve Dikkatini Çekmeniz Çok Daha Kolay Hale Gelecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimini Seçin
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları
Scroll to Top