Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics İle Site Verilerinizi İzleyin, Hangi Kelimelerde Cıktınız Hangi Web Sayfanız Ön Planda Ve Daha Bir cok Özelliği İle..

Google Analytics, izleme kodu yüklü olan tüm web siteleri için oturumlar, kullanıcı davranışları, kitlelerin lokasyon ves cihazları, e-ticaret işlemleri, dönüşümler gibi birçok veriyi ölçen bir araçtır. Bir başka deyişle Google Analytics, popüler bir web sitesi analiz platformudur.

Bu ve benzeri verileri sunan Google Analytics hesabınızdan çıkan verileri önemli ölçüde basitleştirerek ihtiyacınız olan görünümleri ve bu verileri anlamayı kolaylaştıran sezgisel bir tasarım da sunar.

Özünde Google tarafından sunulan Google Analytics, web sitesi trafiğiyle ilgili oldukça detaylı bilgiler sağlar. Söz gelimi Google Analytics’i kullanan web sitesi sahipleri ve web yöneticileri, siteye gelen trafiğin kaynaklarını (organik trafik, sosyal trafik, yönlendirme trafiği ve ücretli trafik dahil) kolayca görebilir. Ya da, Google Analytics, web yöneticilerinin bir web sitesindeki ziyaretçi etkinliğini anlamalarına yardımcı olacak özellikler sunar; bu etkinliklerle ilgili özel hedefler oluşturulmasına yardımcı olur. Örnekleri çoğaltmak mümkün…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimini Seçin
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları
Scroll to Top